Chicken pie - pastei met kip en champignons
3
sterren op basis van
4
stem(men)
person
4
timer
60 min
restaurant
Hoofdgerecht
link
Delhaize
print
Ingrediënten
250 g Parijse champignons
500 g filet van scharrelkip
3 sneetjes gerookte bacon
1 eetlepel olijfolie
1 boterballetje
1 takje tijm
1 ui
1 laurierblad
2 eetlepels bloem
20 cl melk
76 cl gevogeltefond van Delhaize
1 pak bladerdeeg
1 ei
zout
zwarte peper van de molen
Bereiding
Snij de kippenfilets in stukjes. Hak de bacon grof. Hak de ui fijn. Snij de champignons in 2 of in 4 naar gelang hun grootte.
Kleur de stukjes kip in twee keer aan in een sauteerpan met olie en warme boter. Haal de stukjes uit de pan en leg er de bacon in. Laat 2 min. bruinen en voeg daarna de ui, de champignons, de tijm en de laurier toe. Laat 5 min. verder bakken op een gemiddeld vuur. Bestuif met bloem, meng en giet er daarna de gevogeltefond en de melk bij. Meng en voeg de stukjes kip toe en laat 5 min. verder garen, tot de saus indikt; pas de kruiding aan.
Verwarm de oven voor op 200°C. Stort de bereiding in een grote ovenschotel of 4 aparte borden. Maak de randen vochtig, bedek met bladerdeeg en zorg ervoor dat deze rondom rond goed vastzit. Smeer het bladerdeeg in met het geklopte ei en laat gedurende 25 min. goudbruin bakken in de oven.
Dien warm op met een salade.
Chicken pie - pastei met kip en champignons is een recept van
Delhaize
Receptenzoeker
search
Dit vind je misschien ook lekker
Goedgevulde pizza met champignons en ui »
Runderbraadworst met champignons »
Balsamico-champignons met rosevalfriet »
Snelle kipragout met room, champignons en dragon »
Wokbroccoli hoisin met zoete kip »
Pulled chicken met oregano en sinaasappel »
Kung Pao chicken »
Fried chicken met ranchdip »