8 - Neem een springvorm en vet die goed in. Eventueel ook wat bloem erin strooien en goed verspreiden in de vorm. Zodat de biscuit niet kan aanbakken.
9 - klop het eiwit samen met de krisalsuiker op.1
0 - Verwarm de oven op 180°C 1
1 - Meng de amandelpoeder, de bloemsuiker, de bloem en de cacaopoeder. En spatel die voorzichtig onder het opgeklopt eiwit. 1
2 - Doe het beslag in een spuitzak. En spuit deze op de bodem van de springvorm. bedek de bodem volledig met 1 laag. (waarom een spuitzak? Omdat uw biscuit van de taart dan overal even dik is.)1
3 - Bak de taartbodem 15-18min in een oven van 180°C (Als de biscuit stevig aanvoel dan is hij voldoende gebakken)1
4 - Laat de taartbodem goed afkoelen. Maak ondertussen je chocomousse1
5 Chocomousse:1
6 260 g donkere chocolade1
7 125 g dooiers (reken ong. 20g dooier per ei)1
8 75 g suiker1
9 6 1/4 dl volle room 2
0 - Laat de chocolade au bain marie smelten- Maak suiker water van 2/3 water en 1/3 suiker. En laat het nadien terug wat afkoelen - Klop je eierdooiers los en meng je suikerwater eronder. Zodat je een bleek mengsel krijgt en het voldoende is afgekoeld. - Neem de room doe ze in een pannetje en breng aan de kook . hou 1/5 apart- Roer de gesmolten chocolade glad en schenk er de kokende room bij. - Schenk de room + chocolade onder de bleek geklopte dooiers - spatel de opgeklopte room onder de chocolademengsel - stort de chocolademousse op je afgekoelde taartbodem en laat opstijven in de ijskastafwerking:Spuit kleine tsjoekes slagroom op de taart en schilfer een stuk chocolade, zodat er fijne chocoladekorrels op de slagroom vallen.