Wrap met avocado en garnalen

4
20 min
Hoofdgerecht
0 sterren op basis van 0 stem(men)

Ingrediënten

Bereiding

  • 1 Schil en ontpit de avocado's, snij ze in blokjes. Pel de uien en snij ze in ringen. Spoel de limoenen, rasp ½ kl van de schil, pers ze allebei uit.  Pel en pers de knoflook. Snipper de bieslook. 
  • 2  Maak het deeg voor de tortilla's. Zeef de bloem met het zout in een diepe kom. Kneed er de margarine door. Voeg geleidelijk aan het water toe en kneed tot een soepele bal. Laat 15 minuten rusten. 
  • 3 Vermeng het limoensap met de schil. Schep er de avocado, de ui, de garnalen en wat koriander door. Breng op smaak met paprikapoeder (en zout). 
  • 4 Verdeel het deeg in 4 balletjes en rol ze uit tot cirkels van ± 15 cm. Bak ze aan beide kanten in de olijfolie. Laat ze op een bord rusten.
  • 5 Vermeng de plattekaas met de knoflook en de bieslook. Breng op smaak met paprikapoeder en koriander. 
  • 6 Verdeel het plattekaasmengsel over de tortilla's en bestrooi met de helft van de geraspte kaas. Schep er het garnalenmengsel op en strooi er de rest van de kaas over. 
  • 7 Vouw de tortilla's twee keer dicht (zodat er een kwart van een cirkel ontstaat). Serveer ze met de sla.

Wrap met avocado en garnalen is een recept van Libelle Lekker

Dit vind je misschien ook lekker

Nasi met garnalen
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Ananascurry met garnalen
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Curry met groene kool en garnalen
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Chinese lasagne met gehakt en garnalen
25 min Hoofdgerecht
Bekijk recept

Mexicaanse quesadillas
30 min - Hoofdgerecht
Bekijk recept
Oriëntaalse wrap
20 min- Hoofdgerecht
Bekijk recept
Ovenchili
15 min Hoofdgerecht
Bekijk recept
Wrap met gekruid vegagehakt, rijst en bonen
20 min Hoofdgerecht
Bekijk recept